Zakład Taksonomii i Ekologii Zwierząt

Ekologia

Ekologia ćwiczenia letni Nauczanie Przyrody III
Biotaksonomia ćwiczenia letni Biotechnologia I
Wprowadzenie do biologii rejonów polarnych konwersatorium letni

Biotechnologia

Historia życia na Ziemi ćwiczenia letni

» dr hab. Łukasz Kaczmarek

Astrobiologia w teorii i praktyce

Ekologia i ochrona ekosystemów

tropikalnych

seminarium

Ochrona Środowiska

Wprowadzenie do biologii rejonów polarnych

Biotechnologia

Różnorodność zwierząt

letni Nauczanie Przyrody
Różnorodność zwierząt

seminarium

letni Ochrona Środowiska I
Biotaksonomia ćwiczenia letni Biotechnologia I
Historia życia na Ziemi wykład letni

Astrobiologia

Nauczanie przyrody

Bioinformatyka

Fauna Wielkopolski

zajęcia terenowe

07.02,2022

Z głębokim żalem informujemy, że w piątek 4 II niespodziewanie odeszła nasza pracownica techniczno-inżynieryjna Magda Bartkowiak. Pracowała w naszym zakładzie od ponad 25 lat, dla wielu z nas była kimś więcej niż tylko „Panią techniczną”. Była zawsze bardzo dobrze zorientowana w sprawach, którymi się zajmowała, zawsze gotowa pomóc albo wziąć na siebie dodatkowe obowiązki.

Wszystkim nam będzie jej bardzo brakowało.

Pracownicy Zakładu Taksonomii i Ekologii Zwierząt.

30.03,2022

Zakład Taksonomii i Ekologii Zwierząt zlokalizowany na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Data publikacji strony internetowej 2015-09-24

Data ostatniej aktualizacji strony internetowej strona jest aktualizowana na bieżąco jako strona informująca o życiu zakładu

Status pod względem zgodności z ustawą o dostępności cyfrowej: Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej.

• filmy nie posiadają napisów dla niesłyszących
  • nie wszystkie zdjęcia posiadają alternatywny opis

Data sporządzenia Deklaracji Dostępności: 2022-03-30. Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

Agnieszka Stefaniak

61 829 5659

Każdy ma prawo do wystąpienia z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej strony internetowej lub jakiegoś jej elementu. Można także zażądać udostępnienia informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, na przykład przez odczytanie niedostępnego cyfrowo dokumentu, opisanie zawartości filmu bez audiodeskrypcji itp. Żądanie powinno zawierać dane osoby zgłaszającej żądanie, wskazanie, o którą stronę internetową lub aplikację mobilną chodzi oraz sposób kontaktu. Jeżeli osoba żądająca zgłasza potrzebę otrzymania informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, powinna także określić dogodny dla niej sposób przedstawienia tej informacji. Podmiot publiczny powinien zrealizować żądanie niezwłocznie, nie później niż w ciągu 7 dni od dnia wystąpienia z żądaniem. Jeżeli dotrzymanie tego terminu nie jest możliwe, podmiot publiczny niezwłocznie informuje o tym wnoszącego żądanie, kiedy realizacja żądania będzie możliwa, przy czym termin ten nie może być dłuższy niż 2 miesiące od dnia wystąpienia z żądaniem. Jeżeli zapewnienie dostępności cyfrowej nie jest możliwe, podmiot publiczny może zaproponować alternatywny sposób dostępu do informacji. W przypadku, gdy podmiot publiczny odmówi realizacji żądania zapewnienia dostępności lub alternatywnego sposobu dostępu do informacji, wnoszący żądanie możne złożyć skargę w sprawie zapewniana dostępności cyfrowej strony internetowej lub jej elementu. Po wyczerpaniu wskazanej wyżej procedury można także złożyć wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich.