Zakład Taksonomii i Ekologii Zwierząt
prof. UAM Ziemowit Olszanowski

Pokój: 0.21

Telefon: 61 829 56 59

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

13.01,2022

Szanowni Państwo,

 

Poniżej link do wirtualnej galerii zdjęć Ziemowita Olszanowskiego. Galeria jest częścią wystawy "Dom, którego nie ma" autorstwa Piotra Słomczewskiego z Uniwersytetu Artystycznego, która miała miejsce w ubiegłym roku w Domu Carla i Gerharda Hauptmannów w Szklarskiej Porębie pod patronatem Muzeum Karkonoskiego. Zapraszamy!

 

https://ztez-ziemowit.web.amu.edu.pl

27.10,2021

Uprzejmie zawiadamiamy o wystawie dedykowanej Ziemowitowi Olszanowskiemu. Wystawa zrealizowana jest przez Piotra Słomczewskiego i Marlenę Lembicz na bazie fotografii Ziemowita Olszanowskiego wykonywanych w regionie karkonosko- izerskim. Zaprezentowana zostanie w Domu Carla i Gerharda Hauptmannów w Szklarskiej Porębie. Wystawa odbywa się pod patronatem Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorem wystawy jest Piotr Słomczewski z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Wystawa prezentowana będzie również u nas na Wydziale w terminie podanym później.